Linka 550 směr Vlašim,žel.st.
Votice,žel.st. 09:55
Votice,Marila 09:56
Votice,koupaliště 09:57
Votice,kino 09:58
Votice,aut.st. 09:59
Votice,Lidl 10:01
Votice,Ohrada 10:03
Votice,Otradovice 10:05
Jankov,Otradovice 10:08
Jankov,pivovar 10:10
Jankov 10:11
Ratměřice,Habrovka 10:14
Ratměřice 10:15
Zvěstov 10:19
Zvěstov,rozc.Vestec 10:20
Zvěstov,Libouň 10:21
Zvěstov,rozc.Vlastišov 10:24
Louňovice p.Blaníkem,U Mostu 10:26
Louňovice p.Blaníkem 10:27
Veliš 10:33
Vlašim,žel.st. 10:44
Načítání mapy...