Linka 550 směr Votice,žel.st.
Vlašim,žel.st. 07:15
Veliš 07:26
Louňovice p.Blaníkem 07:32
Louňovice p.Blaníkem,U Mostu 07:33
Zvěstov,rozc.Vlastišov 07:35
Zvěstov,Libouň 07:38
Zvěstov,rozc.Vestec 07:39
Zvěstov 07:40
Ratměřice 07:44
Ratměřice,Habrovka 07:45
Jankov 07:47
Jankov,pivovar 07:49
Jankov,Otradovice 07:51
Votice,Otradovice 07:54
Votice,Ohrada 07:56
Votice,Lidl 07:58
Votice,aut.st. 07:59
Votice,kino 08:01
Votice,koupaliště 08:02
Votice,Marila 08:03
Votice,žel.st. 08:04
Načítání mapy...