Linka 475 směr Horní Počaply
Mělník,aut.nádr. 10:33
Mělník,Pivovar 10:35
Mělník,Podolí 10:37
Mělník,Rybáře 10:40
Hořín,Brozánky,Staré Brozánky 10:42
Dolní Beřkovice,Posadovice 10:44
Dolní Beřkovice,Vliněves 10:45
Dolní Beřkovice,Cukrovar 10:47
Dolní Beřkovice 10:48
Horní Počaply,Křivenice 10:51
Horní Počaply,Porobeton 10:52
Horní Počaply,Elektrárna II 10:53
Horní Počaply,Elektrárna I 10:55
Horní Počaply 10:58
Načítání mapy...